Samsung, düzenlediği basın toplantısı dahilinde merakla beklenen çift çekirdekli yeni amiral gemisi Galaxy S II i9100′e dair hemen tüm detayları paylaştı

İlk olarak modelin Mayıs ayı başından itibaren küresel bazda satışa sunulacağını belirtelim. Bu arada küresel derken, hakikaten küresel. Çünkü en az 120 ülkede birden başlanacak satışına. Ki bunların arasında doğal olarak ülkemiz de bulunuyor. Hatta bence asıl merak uyandıran nokta nerelerde satılmayacağı.

Çıkışlar %100 eşzamanlı olmamakla birlikte birbiri ardına peşisıra gelecek. Örneğin İngiltere’de 1 Mayıs itibarı ile satılmaya başlanacağı kesin, muhtemelen en geç bir hafta, 10 gün içerisinde de diğer tüm ülkelerdeki yerini alır. Yine Samsung’un bilgilendirmesine göre toplam 140 farklı operatör üzerinden satışı yapılacak yeni Galaxy’nin.

Bugün itibarı ile anavatan olan G. Kore’de tüm büyük operatörler tarafından satışa sunulan Galaxy S II’nin fiyatı yuvarlak 530 avro. Ki bunun anlamı Galaxy S’in çıkış fiyatından 60 avro daha ucuza gelmesi.

Temmuz 2010′daki çıkışında bu yana geçen süre içerisinde toplamda 14 milyon adetlik bir satış miktarına erişen Galaxy S ile yakaladığı başarıyı korumaya çalışacak olan Samsung’un Galaxy S II için en az 10 milyonluk bir satış öngörüyor.

 

Kaynak : http://www.ceplab.com

 

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
© 2016 Bilişimciler Suffusion theme by Sayontan Sinha