Intel Core i3 Hangi Tür Kullanıcılara Hitap Ediyor ?

Özellikle Internet ile iç içe olan, bilgisayarından temel düzeyde en verimli performansı ekleyen, video izleme, müzik dinleme gibi multimedya uygulamalarında pürüzsüz performans isteyen kullanıcılar Intel’in yeni Core i3 işlemcisini taşıyan sistemleri tercih edebilir.

Intel Core i5 Hangi Tür Kullanıcılara Hitap Ediyor ?

Günlük bilgisayar kullanımında en pürüzsüz deneyimi elde etmek isteyenler, Intel Turbo Boost destekli Core i5 işlemcili sistemleri tercih edebilir. Core i5, gerek oyun performansı gerekse de gündelik uygulamalarda sunduğu performans ile genel kullanıcı kesiminin tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak nitelikte.

Intel Core i7 Hangi Tür Kullanıcılara Hitap Ediyor ?

Bilgisayarından en fazla performansı almak isteyen kullanıcılar  Intel Core i7 işlemciyi tercih etmeli. Kimdir bu kullanıcılar? En iyi oyun performansı isteyenler, video düzenleme, çoklu fotoğraf düzenleme gibi işlemci gücüne ihtiyaç duyan uygulama kullananlar Intel Core i7 ile maksimum performans elde edecekler.

 

bütün gün pc başındayım ve internetteyim  ben istiyorum ki birazda para kazanayım ek gelir  olsun ne yapablirim ne edebilirim diye düşünüyorum site yapayım ama ne sitesi :) youtubu ben yapacaktım tam onlar yaptılar demeyeceğim tabi :)   evet aklında projesi olupta deneyimli arkadaşlardan fikir isteyen destek isteyen hadi bakalım sizleri bekliyoruz

© 2016 Bilişimciler Suffusion theme by Sayontan Sinha